KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10355629
nr 1035 5629
Oidentifierad konstnär, Sent 1800-tal, Västkusten, 50x70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2016
kl 18:48:00
29/4 10:52:11